Vezetékes telefon

Szolgáltatással kapcsolatos információk a https://teleportal.unideb.hu weboldalon érhetőek el.

A szolgáltatás keretében a felhasználók, az egyetem szervezeti egységei és az egyetem területén működő cégek vezetékes telefon mellékekhez juthatnak, kezdeményezhetik a mellékek módosításait, beleértve másik helyszínre történő áthelyezését.

Telefonkészülékek beszerzését a melléket igénylő egységnek szükséges intéznie, a Közbeszerzési és Általános Beszerzési Igazgatóságnál/Egészségügyi Beszerzési Igazgatóságnál.

A telefonkészülékek beszerzését a melléket igénylő egységnek szükséges intéznie, a Közbeszerzési és Beszerzési Igazgatóságnál.

Hívás jogosultság:

Több féle hívás jogosultság típus létezik (azt, hogy melyik mellék melyik kategóriába tartozik, a szervezeti egység vezetője dönti el):

• városi hívásra alkalmas (52-es körzet),
  • távolsági hívásra alkalmas (mobil és vezetékes),
  • nemzetközi hívásra alkalmas (mobil és vezetékes külföldre is).

Személyi kód

Olyan számsorozat, amelynek billentyűzésével lehetővé válik a személyre szabott jogosultság szerinti hívások lebonyolítása, illetve a költségek személyhez kötése.

Belső hívás mellékről:

• A Debreceni Egyetem 5 jegyű mellékeit a kívánt mellék tárcsázásával hívhatjuk.
  • A Debreceni Egyetem KK Kenézy Gyula Campus 3, illetve 4 jegyű mellékei hívásainak lehetőségeit a táblázatban rögzített módon intézheti:

Hívás indítása (honnan) Hívás fogadása (hova) Tárcsázandó mellék
5 számjegyű mellékről DE KK KGYC Bartók Béla úti telephely (4 számjegyű mellékre) 4××××
5 számjegyű mellékről DE KK KGYC Bethlen utcai telephely (3 jegyű mellékre) 44×××
DE KK KGYC Bartók Béla úti telephely (4 számjegyű mellékről) 5 számjegyű mellékre 4×××××
DE KK KGYC Bethlen utcai telephely (3 jegyű mellékről) 5 számjegyű mellékre 44×××××

• A Szolnoki Campus 4 jegyű hagyományos mellékeit 8-as előtét számmal kell kiegészíteni.

Telefonrendszerrel kapcsolatos kérdések, problémák bejelentése

Telefon:

• +36 52 512 900 / 66333